با چوب دکوریهای خاص بسازید

10 / 10
از 1 کاربر

نشسته اید روی کاناپه وبه اطرافتان نگاه میکنید.دلتان تغییر میخواهد اما بودجه کافی هم برای اینکار ندارید.فقط کافی است به محیط زندگیتان کمی با دقت تر نگاه کنید.ترکه های شکسته و شاخه های هرس شده و تنه های درختان خشک شده همانی است که لازم دارید.چوبها را جمع کنید و با پیشنهادهاییما همراه شوید.تغییر دکوراسیون که خیلی هم هزینه ای نداشته.

فقط بخاطر داشته باشین برای زیبایی کار حتما در انتخاب تنه دقت کنید و حتی میتوانید با قیمت خیل ارزان آنها را خریداری کنید که زیباتر باشد و در آخر از روغن جلا استفاده کنید و مطمئن باشید وقتی روغن بزنید زیبایی ان چند برابر خواهد شد.

تختخوابتان ساده و معمولی است.دلتان میخواهد برایش تاج بسازید؟از چوبهایی که جمع کرده اید چند تکه مستطیلی با اندازه تکه های تصویر برش بزنید.بسته به اندازه ای که میخواهید تنه درخت باتخته های صاف و آماده رابه هم بچسبانید .چسب چوب قهوه ای بهترین انتخاب است .چوبها را که بهم وصل کرده اید با چند میخ و پیچ به دیوار بالای تختتان نصب کنید.برای تزیین تاج تخت ها میتوانید بنا به شلیقه ی خود از وسایل گوناگون استفاده کنید.

روستیک

آیینه ی ترکه ای

آیینه گرد قدیمی اتاق را با چند ترکه خشک میتوانید به یک ایینه جدید و شیک تبدیل کنید.اول وسظ ایینه یک شش ضلعی بکشید و بعد هر کنج آنرا به لبه آیینه ادامه بدهید تا هشت ذوزنقه ی کوچک داشته باشید حالا بر اساس اضلاعی که دارید ترکها را ببرید و با چسب چوب سفید روی ایینه بچسبانید.

روستیک

طاقچه بالا

خانه های قدیمی پر از طاقچه ها بودند.طاقچه هایی پر از قاب عکس شمعدانی و ایینه.اگر خانه شما طاقچه ندارد فقط به دوتیکه چوب برش نداده احتیاج دارید .بهترین قسمت چوب برای طاقچه تنه درخت است .به اندازه ای که دوست دارید تنه ی درخت را ازوسط برش بزنید و با میخ و پیچ و چسب یا پایه کمکی به دیوار نصب کنید.

روستیک

یک دیوار پر ازقاب

یک دیوار خالی دارید و ترکه و شاخه هم که زیاد دارید.حالا مثل تصویر یا شاخه های کوچک قابهای کوچک درست کنید.با میخهای وچسب چوب قهوه ای میتوانید شاخه ها را بهم وصل کنید.حتما نباید برایشان عکس داشته باشید .گل را بگذارید کنار مادرش.همانجا جایش خوب است.

روستیک

آویز لباس.

یک آویز لباس ارزان و بیدردسر و البته جا نگیر.یک تیکه چوب نه چندان صاف و هموار پیدا کنید و با چند گیره فلزی آویز درست کنید.این گیره ها را ابزار فروشیها میفروشند.قیمتش هم خیلی کم است.

 روستیک

قاب عکس شاخه ای

یک شاخه ترک خورده که بهتر است ترک ان در طول شاخه باشه را انتخاب کنید .حالا بدون هیچ زحمتی عکسهایتان را در شکاف روی شاخه بگذارید.

روستیک

تابلوی نردبانی

نشیمن دلنشین یک تابلوی پراز عکس هم میخواهد .برای این کار به سه تکه شاخه درخت احتیاج دارید.بادریل مثل تصویر دو سوراخ روی هر شاخه بزنید وظنابی با رنگ مورد علاقه تان را از سورخ ها ردکنید و گره بزنید .با گیره چوبی یا چسب هم میتوانید عکسهایتان را روی طناب ها وصل کنید

روستیک

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :