چند ایده برای دست سازه های خلاقانه و ارزان

10 / 10
از 1 کاربر

  ما دوست داریم که از وسایل دکوری زیبا در دکوراسیون داخلی منزلمان استفاده کنیم.این موضوع زمانی میتواند لذت بخش تر باشد که این وسایل تزیینی را خودمان ساخته باشید.هنرهای دستی میتواندفضای داخلی خانه شماراجذاب تر و زیبلاتر کند .در اینجا روش ساتخت چند وسیلاه ی کوچک را ارائه میدهیم تا بتوانید به کمک انها فضای خانه خود راتغییر دهید.

ساخت آیینه دکوری

چیدمان آیینه های کوچک کنارهم میتواند دیوار منزل شما را زیباتر کند.از ایینه های کوچک خیلی استفاده کنید.آنها را بانظم و چیدمانی خاص در کنار هم قرار دهید و به دیوار متصل کنید.ففط کاغی است که صفحه تی مناسب را برای چسباندن این آیینه ها بیابید.

کاردستی

ساخت میز تحریر کودکان با دربهای قدیمی

درب یک کمد قدیمی میتواند یک میز کار کوچک زیبا باشد تا کودکان شما بتوانند از ان استفاده کنند.رنگی شاد را انتخاب کنید و چهار پایه به ان متصل کنید.

کاردستی

با چنگال پایه ای برای قاب عکسها بسازید.

به کمک دم باریک چنگالها را تبدیل به پایه قاب عکس کنید .دقت کنید که این کار را به شکای انجام دهید که متقارن و ایستا باشد.

کاردستی

ساخت آباژوری خلاقانه

ساختن آباژور به شکل ها و انواع مخنلف کاری پرطرفدار است.آباژوری که در تصویر  می بینید میتواند به کمک رول های کاغذی لوله های پلاستیکی و یا هر چیز دیگری که در دسترس شماست ساخته شود.هنرشما در این خواهد بود که آنها را با شکل و ظاهری کنار هم بچینید که نه تنها زیبا بلکه محکم باشد.

کاردستی

با بطری های خالی آباژورهای تزیینی بسازید.

دیدخود را نسبت به سطل ها و بطریهای خالی عوض کنید.آنها دور ریختنی نیستند.خوب که به آنها نگاه کنید می بینید که با یک روکش زیبا میتوانند آباژوری دکوری زیبایی بسازید.

کاردستی

رنگ کردن سنگهای باغچه.

به فضای بیرونی خانه هم توجه کنید.با رنگ کردن سنگها و قراردادن آنها در باغچه رنگ و رویی تازه به آن ببخشید .این سنگها رنگی رامیتوانید در گلدانهای کوچک هم قرار دهید.

 

ساخت پادر

ساخت پادری کاموایی.

با دنبال کردن مراحل تصویر گوله های کاموایی رنگی بسازید و آنها را بهم متصل کنید آ از ان به عنوان پادری استفاده کنید .

کاردستی

قاب عکسی زیبا با مداد رنگی های کوچک.

مداد رنگیها پس از استفاده زیاد و تراشیدن مدام به سایزی میرسند که امکان استفاده از آنها و نگهداشتن آنها در دست وجود ندارد.هربار که یکی از آنها به این اندازه رسیده بهتر است که آنها را دور نیندازید و منتظر باشید تا بتوانید از چیدمان رنگهای مختلف آن در کنار هم استفاده ای مفید کنید.باچسباندن انها روی سطح یک قاب عکس از نمای رنگارنگ آن لذت ببرید.

کاردستی

گلدانهای سیمانی به شکل دست انسان

دستکشهای پلاستیکی را با ملات ماسه سیمان پر کنید به آن حالتی شبیه به دست انسان بدهید و اجازه دهید تا خشک شود .پس از ان با جدا کردن دستکش میتوانید گلدانی شبیه به دست انسان داشته باشید.

کاردستی

ساخت میز تحریری جذاب با تخت خواب کودک

تخت خوابهای کودکی فرزندان را تبدیل به میزی جذاب برای دوران نوجوانی اش کنید.فقط کافی است که یکی از دیوارهای محافظ ان را جدا کرده و کف ان را رنگ کنید.حالا میزی دارید که از رویه ان میتوانید به عنوان تخته سیاه نیز استفاده کنید.توخونه تخته سیاه هم لازم میشه.

کاردستی

صندلی ای به شکل ساعت شنی بسازید.

با کمک چند تخته چوب و دوبطری خالی ساعت شنی بسازید که صندلی مخصوص کودک دلبندتان نیز باشد.دقت و ظرافت عوامل مهم برای انجام این کار هستند.

کاردستی

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :