درخانه کوچکتان اینکارهارا نکنید 3

10 / 10
از 1 کاربر

فقط دنبال سرامیک نباشید.

سرامیک های یکدست سفید و کاشیهایی که تا سقف بالا رفته اند.این نمایی است که در فضای حمام و دستشویی خانه های ما زیاد دیده میشود.این طرحی زیباست اما بدون هیچ هیجان و ایده ای.این وسط شاید استفاده از کفپوشهای خاص با طرح چوب در دو رنگ مختلف بتواند فضای خسته و یکنواخت دستشویی رانجات دهد واز طرفی کوچکی و گرفتگی انها را دفع کند بخصوص اگر کفپوش و دیوارپوش ها ازدوطیف رنگ چوبی خاص باشند.

ک

مساله فقط این است که جهت قرار گرفتن پنل ها باید از هم متفاوت باشد.قطعات دیوار به یک سمت و قطعات زمین به سمتی دیگر،به این ترتیب فضا بزرگتر از چیزی که هست به نظر میرسد.

صندلی های یکدست مناسب نیست.

اگر زیاد اهل مهمانی دادن هستید لازم نیست در خانه به اندازه یک لشکر آدم صندلی داشته باشید.در خیلی مواقع داشتن یک میز غذاخوری با هشت صندلی یکدست در خانه ای کوچک فضای بسار دلگیری درست میکند.

ک

پس بجای ردیف کردن صندلیها یک شکل بهتر است یک نیمکت پشت میز بگذارید و انطرف هم تعداد محدودی صندلی .خوبی اش این است که در زمان مهمانی ها میتوانید میز را کنار بگذارید و از نیمکت به عنوان مبل پذیرایی استفاده کنید .یادتان باشد فقط نیمکت در جهت درازای خانه قرار داشته باشد نه عرض.این طوری خانه بزرگتر به نظر میرسد.

مبل و صندلی را به دیوار نچسبانید.

هیچ چیزی بدتر از چسباندن میز و صندلی و مبلهای خانه به دیوارها نیست.در این حالت نه تنها خانه کوچک تر از معمول به نظر میرسد بلکه فضای میانی بوجود آمده کاملا غیر قابل استفاده خواهد بود.

ک

هر قدر که میتوانید وسایل خانه را از دیوارها دور کنید این نکته را باید در محل کار هم رعایت کرد.میزی که در کنار پنجره قرار داشته باشد و در میانه اتاق حس و حال بهتری به صاحبش میدهد.این مساله را دوستان فنگ شویی خوب میدانند.

از معجزه ی سفید غافل نشوید.

شاید کمی ایده عجیبی به نظر برسد اما اگرخانه کوچکی دارید و میخواهید آنرا دل باز و بزرگ نشان دهید بهتر است به سفید کردن در و دیوار و حتی وسایل خانه فکر کنید.

ک

یک خانه اتمام سفید به دلیل انعکاس نور بزرگتر از آنچه که هست به نظر میرسد بخصوص اگر در خانهخبری از انبوه وسایل نباشد و به شیوه ای ساده تریین شده باشد.یادتان باشد در خانه های کوچک سادگی حرف اول وآخر را میزند

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :