8وسیله ای که اتاق خوابتان کم دارد

10 / 10
از 1 کاربر

دردیدگاه اکثر مادر نگاه اول اتاق خواب محدود به تخت و کمد میشود اما شاید جزئیات ریزی کنار این دو عنصر اصلی و اولیه قرار میگیرد نقش بیشتری در جلوه و زیبایی بصری اناق ما داشته باشد.

_ آباژور منحصر بفرد همان چیزی است که در نگاه اول شمارا جذب میکند.این آباژور حتی اگر در ترکیب رنگی با دیگر عناصر اتاق نباشد یک عنصر جذاب و منحصر بفرد میتواند عمل کند.آباژورهای زیبا و جذاب ازان عناصری ویژه ای هستند که نیاز نیست فقط در زمان کاربردشان حضورشان مفید باشد حتی زمانی که خاموش هستند و کاربردی ندارند میتوانند جذاب باشند و تاثیر خودشان رادر محیط ایجاد کنند.

_گلدانها راجدی بگیرید.به طور کلی این خاصیت آرامش بخشی طبیعت برهیچکس پوشیده نیست.حضور یک گلدان منحصرا با رنگ سبز هم میتواند در تلطیف روحیه ی شما موثر باشد اما جادوی طبیعت و رنگهای جذاب انرا در کوراسیون داخلی خود فراموش نکنید و بیش از هرچیز به آن بپردازید.

_آیینه الزاما نباید با یک کنسول همراه باشد.خودتتن را ازقید و بندهای قوانین کتابی رها کنید.آنچه که بیشتر از همه برای شما حائز اهمیت است حس فردی و درونی شما نسبت به یک عنصر است البته این موضوع را نیاید نادیده گرفت که هنجارشکنی ها هم باید روی قاعده و قاون باشند.به سادگی دیوار مقابل تختتان رابا یک آیینه شیک و منحصر بفرد پرکنید.

_قفسه ها یکی دیگر از همان عنصرهای دوست داشتنی هستند که کاربردی بیشتر از یک اکسسوری نظم دهنده دارند.میتوانید روی قفسه ها از کتاب های مورد علاقه تان یا مجلات رومزه یا دکوریهای جذاب پر کنید.

_تاثیر چشم انگیز تابلوها رادر فضای اتاق خوابتان جدی بگیرید.این تابلوها میتواند اثرهنری منظره ای روح نواز و یا حتی لحظات دوست داشتنی و خصوصی شما باشند که با دیدن انها روحتان تازه شود.حتی میتوانید از قاب عکسهای زیبا استفاده کنید که پس زمینه ی ان ها قابل تعویض است و هرازگاهی عکس پس زمینه راعوض کنید و به سادگی یک تغییر جذاب و بیدغدغه و مقرون به صرفه داشته باشید.

_پوف های جذاب همان دوست داشتنی های خارق العاده ای هستن که به سادگی میتوانند با روح و روان ما بازی کنند یکی ازآنها تهیه کنید و دراتاق خوابتان قرار دهید و مطمئن باشید که همه شیفته اش میشوند.

_از فرش تان غافل نشوید.فرشها عناصر کاربردی در فضا هستند که میتوانند فضای شما را منحصر به فرد کنند.حتی اگر فرش شما کوچک باشد باز حائز اهمیت هست و باید روی طرح و کیفیت آن تمرکز کنید.فرش شما میتواند نقظه ی کانونی اتاق خوابتان باشد و در زیبایی بصری اتاق خواب شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

_اگر از آن دسته افراد پرمشغله ای هستید که فرصت شست و شو و اتو کشی لباسهایتان راندارید و این پروسه را به آخر هفته ها موکول میکنید برای لباسهای خود سیدی تهیه کنید و در کمدتان قرار دهید.طبقه بندی درست کمد هایتان هم به اندازه ی خود فضای داخلی اتاقتان حائز اهمیت است .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :